Seniorzy wraz z uczniami z Gimnazjum w Małej Wsi

W ramach Projektu  SeniorON z Fundacji PZU realizowanego w ramach współpracy  z Polskim Czerwonym Krzyżem w Płocku, Seniorzy   wraz z uczniami z Gimnazjum w Małej Wsi uczestniczyli w   warsztatach projektowych pt.: „Rękodzieło międzypokoleniowe”, które odbyły się 27 września 2017 r. Podczas spotkania seniorzy  wraz z prowadzącą panią Elżbietą Szymańską uczyli młodzież rękodzieła  metodą  origami i quillingu. Warsztaty przebiegały  w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze, dzięki czemu wszyscy uczestnicy spotkania przekonali się jak ważne są więzi międzypokoleniowe. 

Drugie spotkanie projektowe SeniorON  pt. „Informatyka bez granic” Seniorów i młodzieży odbyło się 10 października br., na którym role uczących przejęła młodzież  gimnazjalna  z panią prowadzącą  warsztaty Beatą Marczak.  Dzięki tym warsztatom Seniorzy przekonali się, że warto pokonać swoje lęki przed czymś nowym, nieznanym oraz że na naukę nigdy nie jest za późno.

Dodatkowe informacje