Koło Dziennikarskie

Od kilkunastu lat w naszej szkole funkcjonuje koło dziennikarskie, którym od samego początku opiekuje się Pani Marzena Rożniak. Do naszych obowiązków należy wydawanie kolejnych numerów szkolnej gazetki – „Gimnasiona”. Przez lata miał on formę 20-stronicowego biuletynu wydawanego nieregularnie. W tym roku, by móc lepiej dotrzeć do czytelników, zmieniliśmy  format. Nasze nowe dziecko ochrzciliśmy „GIMNASION flesz” – jest to wydawana co miesiąc mini gazetka zawierająca najważniejsze informacje z życia szkoły oraz sondy przeprowadzone wśród gimnazjalistów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W roku szkolnym 2013/2014 redakcja liczy 15 dziennikarzy:


Lewandowska Justyna
Sielczak Wiktoria
Adamczyk Kamil
Ziółkiewicz Arkadiusz
Jóźwiak Witold
Karłowicz Aleksandra
Gołębiowska Martyna
Szparadowska Weronika
Kopecka Kinga
Kamińska Anita
Maćkiewicz Oliwia
Stępniak Kamil
Leonarczyk Ola
Maćkiewicz Wiktoria
Jeznach Jan

Spotykamy się na 8 godzinie lekcyjnej w każdą środę w sali nr 10. W trakcie cotygodniowych spotkań omawiamy tematy  kolejnych wydań. W naszej grupie panuje bardzo miła atmosfera, dzięki czemu praca to sama przyjemność.  W szerszym lub węższym gronie jeździmy w różne ciekawe miejsca i na różne imprezy kulturalne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnej współpracy w redakcji, natomiast innych do wspierania nas kupując kolejne nasze wydania. Bardzo pomoże nam to w ciągłym ulepszaniu naszej gazetki.

                                                Redaktor naczelny Witek Jóźwiak

Dodatkowe informacje