Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /users/0012/gimmw/www/nowa.gimnazjummalawies.pl/images/galeria/zdjecia2014/wyszogrod/
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /users/0012/gimmw/www/nowa.gimnazjummalawies.pl/images/galeria/dg/
  • JW_SIG_PRG

Prezydium Rady Rodziców

Przewodnicząca - Agnieszka Grzelak
Zastępca Przewodniczącej - Agnieszka Frankowska
Sekretarz/Skarbnik - Wioletta Kolasa

Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca - Barbara Łaszewska
Zastępca Przewodniczącej - Małgorzata Ozimkowska
Sekretarz - Agnieszka Boszko

Uwaga!!!
Uczniowie odjeżdżający autobusem z Panem Królikowskim i Panem Piotrowskim wracają do rozkładu jazdy obowiązującego  przed piątkiem 14 września 2018 roku czyli. o godz. 14:55.
Uczniów odjeżdżających z przewoźnikiem Panem Budkiem obowiązuje rozkład jazdy podany w piątek 14 września 2018 roku.

Sprzątanie Świata 2018

Drodzy Rodzice,
21 września 2018 roku na 3 i 4 godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie naszej Szkoły pod opieką nauczycieli wezmą udział w akcji "Sprzątanie Świata". Wykaz miejsc przeznaczonych do uporządkowania zostanie przedstawiony uczniom przez wychowawców klas. Wzorcem lat ubiegłych uczniowie zostaną wyposażeni w rękawiczki jednorazowe i worki oraz otrzymają wodę mineralną i słodycze zakupione ze środków Urzędu Gminy Mała Wieś.

Narodowe Czytanie

Szanowni Państwo,
20 września 2018 roku (czwartek) na 3 i 4 godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli wychodzą do Multiosady na Narodowe Czytanie. Lekturą Narodowego Czytania w roku 2018 jest "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.

Szanowni Państwo ,

w związku z koniecznością przesunięcia odjazdów autobusów w Szkole Podstawowej  w Podgórzu, informuję iż we wtorki oraz czwartki autobus przewoźnika P. Budek, który wyjeżdżał po 14.30 zostaję przesunięty. W każdy wtorek oraz czwartek będzie wyjeżdżał o godz. 15.00. W pozostałe dni bez zmiany o 14.30.

Zmiana rozpocznie się już od wtorku 18 września 2018 r.

Uczniowie dojeżdżający autobusem z P. Królikowskim oraz P. Piotrowskim:

Uwaga !!!! Co 2 tydzień w poniedziałek oraz w każdą środę, zaczynając od 17 września 2018 r.  kurs ten rozpoczyna się o 15.25. W przypadku jakichkolwiek zmian informacja w szkołach.